Vocalzone Adult ( Yetişkin ) Spray, Vocalzone Kids ( Çocuk ) Spray

Boğaz Spreyi

Boğaz spreyi kullanımı ve faydaları

Boğaz spreyi, boğaz bölgesinde oluşan enfeksiyonlara bağlı yanma, kızarıklık ya da ağrı gibi sorunları tedavi etmek amacıyla kullanılır. Boğazı korur ve soğuk algınlığında koruyucu ve yatıştırıcı etki gösterir. Ayrıca, bademcik iltihabı veya farenjitten kaynaklanan boğaz ağrısı durumunda da boğazı koruyucu ve rahatlatıcı özelliklere sahiptir.

Nasıl Kullanılır?

Kullanmadan önce dozaj miktarını kontrol edin. 

Sprey başlığının kapağını çıkarın. 

Püskürtme ucunu boğazınızın arkasına doğru belirtilen dozajda püskürtün. 

Spreyi kullandıktan sonra bir süre bir şey yiyip içmeyin. (30-45 dk) 

Boğaz Spreyinin Faydası Nedir?

Yemek yeme, yutma ve konuşma esnasında ağrıya ve rahatsızlığa neden olabilen boğaz ağrısı tedavisinde, boğaz spreyi kullanımı rahatlamanıza destek olabilir. Boğaz spreyleri boğaz ve ağız mukozasında bir tabaka oluşturur ve bu bölgelerin tahriş olmasını engeller. Bu sayede bölgede meydana gelen ağrıda da hafifleme olur. 

Vocalzone Adult (Yetişkin) Sprey Nedir?

Boğaz ağrısı ve farenjit tedavisinin doğal çözümü olan Vocalzone Adult (Yetişkin) Sprey;  Mürrisafi, Meyan Kökü, Aloe Vera Mentol ve Nane Yağı içeren bir takviye edici gıdadır. Şekersiz ve glutensiz olan Vocalzone Adult (Yetişkin) Sprey; 12 yaş ve üstü yetişkinler tarafından kullanılmalıdır.  Sprey sıkıldıktan sonra 1 saat boyunca bir şey yenmemesi ve içilmemesi önerilir. 

Ürünü kullanırken sprey, boğaz bölgesine doğru uygulanmalıdır.  Vocalzone Adult (Yetişkin) Sprey farenjit ya da bademcik iltihabından dolayı oluşan boğaz ağrısını içerisinde bulunan bileşenler sayesinde yatıştırmaya destek olur. 

Vocalzone Adult (Yetişkin) Sprey, Mürrisafi içeren ilk ve tek üründür ve içeriğindeki Mürrisafi’nin antienflamatuar etkisi sayesinde boğaz bölgesindeki enflamasyonun giderilmesine destek olur. Meyan Kökü, antimikrobiyal etki sağlar. Bunun yanında Aloe Vera nemlendirici bir etki sağlayarak boğaz bölgesinin nemlenmesine destek olur. Levomentol ve nane yağı ise ağız ve burun mukozası üzerinde ferahlatıcı bir etki sağlar. Böylelikle daha rahat nefes alırsınız.  İçerisinde bulunan Sodyum Karboksi Metil Selüloz sayesinde etken maddelerin boğaz bölgesine yapışmasını sağlar ve koruyucu bir tabaka oluşturur. 

Vocalzone Kids (Çocuk) Sprey Nedir?

Mürrisafi, Meyan Kökü ve Nane Yağı içeren bir takviye edici gıdadır. Şekersiz ve glutensiz olan Vocalzone Kids (Çocuk) Sprey; kavun ve çilek aromalıdır. Ayrıca mentol içermez. 4-10 yaş grubu çocuklar tarafından kullanılmalıdır. Sprey sıkıldıktan sonra 1 saat boyunca bir şey yenmemesi ve içilmemesi önerilir. 

Vocalzone Kids (Çocuk) Sprey, boğaz bölgesine doğru uygulanmalıdır. Farenjit veya bademcik iltihabından kaynaklanan boğaz ağrısını yatıştırmaya yardımcı olur. İçeriğinde bulunan özel bileşenler sayesinde etkili bir rahatlama sağlar.

Vocalzone Kids Sprey, mürrisafi içeren ilk ve tek spreydir. Mürrisafi’nin antienflamatuar etkisi sayesinde, boğaz bölgesindeki enflamasyonun azalmasına destek olur ve ağrıyı hafifletir.

Diğer Etkin Bileşenler:

  • Meyan Kökü: Antimikrobiyal özellikleri ile boğaz enfeksiyonlarına karşı koruma sağlar. Böylece, enfeksiyonların hızla iyileşmesine ve boğazın rahatlamasına yardımcı olur.
  • Nane Yağı: Ağız ve burun mukozasında ferahlatıcı bir etki yaparak çocuğunuzun daha rahat nefes almasına yardımcı olur. Ayrıca, nane yağı boğazın serinlemesine katkıda bulunur.
  • Çiçek Balı: Mukozayı nemlendirir ve yatıştırıcı etkisi ile boğazın rahatlamasını sağlar. Böylece, boğaz tahrişlerini hafifletir ve yutkunmayı kolaylaştırır.

Vocalzone Kids Sprey, içeriğinde bulunan Sodyum Karboksi Metil Selüloz sayesinde etken maddelerin boğaz bölgesine yapışmasını sağlar ve koruyucu bir tabaka oluşturur. Böylece, etkin maddelerin boğazda daha uzun süre kalmasına ve daha etkili olmasına yardımcı olur.

Kendiniz ve çocuğunuz için uygun bir Boğaz Spreyi arıyorsanız, Vocalzone Adult Sprey ve Vocalzone Kids Sprey iyi bir seçenek olabilir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için Vocalzone web sitemizi ziyaret edin.

KAYNAKLAR: 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir