Vocalzone Kids ( Çocuk ) Şurup

Öksürük Şurubu

Öksürük şurubunun faydaları, kullanımı ve doğal çözümler
Öksürük Şurubu Nedir?

Öksürük şurubu, öksürük refleksini bloke etmez, aksine öksürüğün hafiflemesine yardımcı olur. İçerisinde bulunan bileşenler sayesinde mukozayı korur ve tahrişi azaltır. Öksürüğün hafifletilmesi, özellikle gece uyurken rahat bir uyku sağlar ve günlük yaşam kalitesini artırır.

Mukusu Nemlendirme ve Atılmasına Yardımcı Olma

Öksürük şurupları, mukusun nemlenmesini destekleyerek atılmasına yardımcı olur. Bu özellik, özellikle balgamlı öksürüklerde oldukça etkilidir ve solunum yollarını rahatlatır. Böylece, solunum yolu enfeksiyonlarının daha hızlı iyileşmesine katkıda bulunur.

Bitkisel Öksürük Şurupları

Bitkisel öksürük şurupları, öksürüğü baskılamadan yumuşatır. Doğal bileşenleri ile öksürüğü hafifletir ve solunum yollarını rahatlatır. Bu tür şuruplar, genellikle yan etkisizdir ve çocuklar dahil tüm aile bireyleri tarafından güvenle kullanılabilir.

Öksürük Şurubu Nasıl Kullanılır?

Öksürük şurubunu, doktorunuzun belirttiği şekilde, önerilen dozda ve saatte yiyeceklerle birlikte veya yiyeceksiz olarak ağız yoluyla alınız. Dozu özel bir ölçüm cihazı/kaşık kullanarak dikkatlice ölçün. Dozaj yaşınıza, tıbbi durumunuza ve tedaviye verdiğiniz yanıta göre belirlenir. Kendi kendinizi tedavi ediyorsanız, mutlaka ürün ambalajı üzerindeki tüm talimatlara uyun. Herhangi bir sorunuz olursa doktorunuza veya eczacınıza sorunuz. 

Öksürük Şurubu Faydası Nedir?

Ekspektoran türünde olan öksürük şurupları,mukusun incelmesini sağlayarak hava yollarında rahatsızlık hissi yaratan mukusun temizlenmesini sağlamaktadır. Kombine öksürük ürünleri ise birden fazla aktif madde bulundurur ve bu tarz ürünler boğazı kaplamaya ve yumuşatmaya yardımcı olan bileşenler de içermektedir. Öksürük şuruplar, öksürüğü yumuşatır, tahrişi azaltmaya destek olur ve bir bariyer etkisi yaratabilir. Böylelikle semptomların hafiflemesine etkili olur. 

Vocalzone Kids (Çocuk) Şurup | Doğal İçeriklerle Çift Etkili Destek

Vocalzone Kids (Çocuk) Şurup, Marrubium (Bozotu), Ebegümeci ve Kekik içeren yenilikçi bir sıvı takviye edici gıdadır. Neden yeni nesil diyoruz? Çünkü Vocalzone Kids Şurup, çift etkili formülü sayesinde öksürüğün giderilmesi ve bağışıklığın güçlendirilmesine yardımcı olur. Şekersiz ve glutensiz olan bu şurup, mürdüm eriği aroması ile çocukların severek tüketeceği bir lezzete sahiptir.

Kullanım Önerisi:

  • 4-10 yaş grubu çocuklar: Günde 2 kere 5 ml
  • 11 yaş üstü ve yetişkinler: Günde 2 kere 10 ml

Bozotu İçeren İlk ve Tek Şurup Vocalzone Kids Şurup, içeriğindeki Bozotu ile benzersizdir. Bozotu, ekspektoran etkisi sayesinde hem kuru hem de yaş öksürüğün giderilmesine yardımcı olur. Ayrıca, içeriğinde bulunan uçucu yağlar sayesinde buharlaşma özelliğine sahiptir, bu da balgamı yumuşatarak vücuttan atılmasını sağlar.

Ebegümeci ve Kekik: Ebegümeci yoğun müsilaj içeriği ile mukozayı korur. Böylece çocuğunuzun boğazını yıpratmaz. Kekik ise mikroorganizmaların yok edilmesini sağlayarak vücudu destekler. Bu doğal bileşenler, Vocalzone Kids Şurubu benzersiz kılar.

Bağışıklık Sistemine Destek: Vocalzone Kids Şurup, Sambucus nigra (kara mürver), çinko ve vitamin C ile zenginleştirilmiştir. Bu sayede, bağışıklık sisteminin güçlenmesine katkı sağlar ve çocuğunuzun hastalıklara karşı direncini artırır.

Neden Vocalzone Kids Şurup? Eğer çocuğunuz için doğal ve etkili bir öksürük şurubu arıyorsanız, Vocalzone Kids Şurup mükemmel bir seçenektir. Doğal içerikleri ve çift etkili formülü ile çocuğunuzun hem öksürüğünü hafifletir hem de bağışıklık sistemini destekler.

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen Vocalzone web sitemizi ziyaret edin.

KAYNAKLAR: 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir