Sık Sorulan Sorular

Cevap: Pastillerin aktif bileşenleri Mürrüsafi, Nane Yağı ve Mentol’dür.

Cevap: Bilinen en eski destekleyici tedavilerden biri olan “Mürrüsafi“, ağız ve boğaz mukozasında gelişen enflamasyonların (Halk arasında iltihap ya da yangı diye de bilinir) tedavisinin desteklenmesinde kullanılır. Aynı zamanda ses kısıklığının giderilmesine yardımcı olur.

Başlıca Faydaları: Antiviral Etki, Antibakteriyel Etki, Boğaz ağrısı ve Ses Kısıklığının giderilmesidir.

Cevap: Öğretmenler, Öğrenciler ve Aileleri, Müzisyenler, Aktörler, Sanatseverler ve Aileleri, Tatile Gidenler, İş Seyahati Yapanlar, Konuşmacılar, Sunucular, Siyasetçiler, Sosyal Medya Fenomenleri, Tüm Ses Emekçileri, Sporcular, Tutkulu Taraftarlar, Bankacılar, Kuaförler, vs. Tüm Çalışanlar…

Cevap: Vocalzone 4 ile 6 saat arasında etkisini sürdürmektedir.

Cevap: 100 yılı aşkın süredir kullanılan Vocalzone’nun bildirilen herhangi bir yan etkisi yoktur.

Cevap: Vocalzone Pastili ağzınızda eritirken derin derin nefes almanız önerilir. İhtiyaç duyulması halinde iki saatte bir tekrar alabilirsiniz.

Cevap: Mürrüsafi buharlaşıcı bir etkiye sahiptir. Ağız yolu ile alınan Mürrüsafi buharlaşarak boğaz ve ses tellerine yapışır. Buradaki enflamasyonu gidererek antibakteriyel (mikrop öldürücü), antiviral (virüs öldürücü), antienflamatuar (iltihap ve yangı giderici), antianaljezik (ağrı kesici) etki gösterir.

Cevap: Vocalzone Boğaz Pastilleri dünyada 100 yılı aşkın süredir formülünde herhangi bir değişiklik olmadan güvenle kullanılmıştır.

Cevap: 12 yaşından büyük herkes güvenle Vocalzone kullanabilir.

Cevap: Mürrüsafi’nin German Commission E (Alman Komisyon E monografları) tarafından onaylanan kullanım durumları: Ağız ve boğaz bölgesinin enflamasyonudur. Mürrüsafi, bilimsel çalışmalarda da ispatlandığı üzere virüs ve bakterilere karşı etkinlik gösterir.

Mürrüsafi, içeriğindeki esansiyel yağ sayesinde serbest virüs partiküllerine direkt etki eder. Bu virüs parçacıkları ile etkileşime girerek virüsü etkisiz hale getirir ve virüsün vücut hücrelerine yerleşmesini önler.

Cevap: Mürrüsafi, COVID-19 hastalığına neden olan virüsün ağız yoluyla vücudumuza girmesini engelleyerek bizleri bu virüsten koruyabilir.

Mürüsafi, yapılan bilimsel araştırmalar ile de ispatlandığı üzere antienflamatuar etki göstermektedir, bu etkisi sayesinde COVID-19 sebebiyle gelişen enflamasyonun tedavisinde etkili olabilir.

Cevap: Hamilelik döneminde hormonal denge sürekli değişiklik gösterir. 100 yıldan bu yana herhangi bir yan etki bildirimi olmasa da, doktorunuza danışarak kullanmanızı tavsiye ederiz.

Cevap: Vocalzone Frenk Üzümü formu şeker içermemektedir. Dolayısıyla diyabet hastaları güvenle kullanabilir.

Cevap: Kronik hastalığı olan (Kalp, diyabet, tansiyon, koah) ve  65 yaş üzeri bireyler gibi risk grupları da Vocalzone Pastili güvenle kullanabilir.

Cevap: Aynı etki, farklı tatlar tüm formlar için geçerlidir. Herhangi bir etki farkı bulunmamaktadır.

Cevap: Sesinizle alakalı olarak ciddi sıkıntılar yaşıyorsanız ayrıntılı bir boğaz muayenesi olmak için hekiminize görünmeniz gerekir.

Cevap: Hayır, reçeteye gerek yok. Vocalzone kolaylıkla temin edebileceğiniz bir üründür. Eczanenizden ulaşabilirsiniz.

Cevap: Evet, koruyor, günümüzdeki Vocalzone “Muhteşem Caruso” için yapılmış olan aynı üründür.

Cevap: Vocalzone’na tadını veren Meyan Kökü özüdür.