ALIŞVERİŞ BİLGİLERİ

Vocalzone pastil nedir?
Pastillerin aktif bileşenleri Mürrüsafi, Nane Yağı ve Mentol’dür.
Vocalzone kimler tarafından kullanılmalıdır?
Öğretmenler, öğrenciler ve aileleri, müzisyenler, aktörler, sanatseverler ve aileleri, tatile gidenler, iş seyahati yapanlar, konuşmacılar, sunucular, siyasetçiler, sosyal medya fenomenleri, tüm ses emekçileri, sporcular, tutkulu taraftarlar, bankacılar, kuaförler, tüm çalışanlar…
Vocalzone’un herhangi bir yan etkisi var mıdır?

100 yılı aşkın süredir kullanılan Vocalzone’un bildirilen herhangi bir yan etkisi yoktur.

Vocalzone pastil nasıl kullanılır?

Vocalzone pastil, ağızda yavaşça emilmeli ve kullanım esnasında derin nefes alarak pastil içeriğinin buharlaşıp ağız ve boğaz mukozasına temas ettirilmesi sağlanmalıdır. Gerekirse her 2 saatte bir, yeni pastil alarak bu süreci tekrarlayabilirsiniz. Tadı yoğun gelirse, yanak ile diş arasında bekletebilirsiniz. Ağzınızda dolaştırmayın. Böylelikle yoğun tadı hafifletmiş olursunuz.

 
Vocalzone pastillerinin çocuklarda kullanımı var mı?
12 yaşından büyük herkes güvenle Vocalzone kullanabilir.
Vocalzone’un hamilelerde kullanımı var mıdır?
Hamilelik döneminde hormonal denge sürekli değişiklik gösterir. 100 yıldan bu yana herhangi bir yan etki bildirimi olmasa da, doktorunuza danışarak kullanmanızı tavsiye ederiz.
Diyabet hastaları Vocalzone kullanabilir mi?
Vocalzone frenk üzümü formu şeker içermemektedir. Dolayısıyla diyabet hastaları güvenle kullanabilir.
Kronik hastalığı olanlar Vocalzone kullanabilir mi?
Kronik hastalığı olan (kalp, diyabet, tansiyon, koah) ve 65 yaş üzeri bireyler gibi risk grupları da Vocalzone pastili güvenle kullanabilir.
Ses problemleri yaşayan insanlara tavsiyeniz nedir?
Sesinizle alakalı olarak ciddi sıkıntılar yaşıyorsanız ayrıntılı bir boğaz muayenesi olmak için hekiminize görünmeniz gerekir.
Vocalzone'un pastilleri ilk formülünü hala koruyor mu?
Evet koruyor, günümüzdeki Vocalzone “Muhteşem Caruso” için yapılmış olan aynı üründür.
Vocalzone'un pastillerinde baskın olan tat hangisidir?
Vocalzone’a tadını veren Meyan Kökü özüdür.

ÖDEME BİLGİLERİ

Vocalzone ürünlerini nasıl satın alabilirim?
Vocalzone ürünlerini eczanelerden satın alabileceğiniz gibi vocalzone.com.tr web adresinden güvenle satın alabilirsiniz.
vocalzone.com.tr’ye nasıl üye olabilirim?
Üye Girişinden "HEMEN ÜYE OL" butonuna tıklayarak ad, soyad, cep telefonu ve e-posta adresinizi girip bir şifre belirleyerek üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. "Facebook ile kayıt ol” adımları ile üyelik formunu doldurmadan da ilerleyebilirsiniz.
Nasıl ödeyeceğim?
Kredi kartı ile ‘3D Secure’ güvenlik protokolünü kullanarak güvenli şekilde ödeme yapabilirsiniz.
Kredi Kartı bilgilerim güvende mi?
vocalzone.com.tr’den kredi kartı ile yapacağınız işlemlerin güvenliği için kimlik doğrulama sistemi ‘3D Secure’ güvenlik protokolü kullanılır. Ödeme yaparken ‘Satın al’ butonuna bastığınızda bankanızın ‘3D secure onay ekranına’ yönlendirilirsiniz. Bankanızın cep telefonunuza gönderdiği şifreyi ekrandaki kutucuğa doğru olarak girdiğinizde ödemeniz banka tarafından onaylanır. Böylece şifre güvenliğiniz sağlanarak yetkisi olmayan kişilerce işlem yapılması engellenir. Tüm bilgileriniz uluslararası güvenlik sertifikası 256 bit SSL ile güvence altındadır. Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır, kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz, üçüncü kişiler tarafından görülemez.
Destek hattına nasıl ulaşabilirim?
Hafta içi her gün 08:30-17:30 saatleri arasında WhatsApp hattımıza yazabilirsiniz. Siparişlerinizle veya ürünlerimiz ile ilgili her türlü sorunuzda size yardımcı olmak, öneri ve geri bildirimlerinizi dinlemekten memnuniyet duyarız.
Ne kadar süre içinde ürün iade edebilirim?
vocalzone.com.tr'den aldığınız kullanılmamış, paketi açılmamış, ambalajı hasar görmemiş ürünler için 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Bu süre ürünün size teslim edildiği tarihten itibaren başlar. Cayma hakkınızı kullandığınıza ilişkin bildirimi yönelttiğiniz tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünü geri göndermeniz gerekmektedir.
Ürünlerimi nasıl iade edebilirim?
İade edilmek istenen ürünler kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ve faturası ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak paketlenmeli ve kargoya teslim edilmelidir.
  • vocalzone.com.tr'de yer alan "Hesabım" bölümünden "Siparişlerim"'e gidin.
  • Siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
  • İade edilecek ürünü seçin.
  • İade talebiniz bize ulaştıktan sonra size ileteceğimiz kargo iade kodu ile iade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyup en yakın Aras Kargo şubesine bırakın.
  • İadeniz, ürünler iade koşullarına uygun şekilde elimize ulaştığı takdirde onaylanacak ve ödemeniz iade edilecektir.
  • Bankanıza bağlı olarak, para iadenizi kartınızda görmeniz, 1-5 gün sürebilir.
Hangi ürünlerin iadesi yapılamaz?
Ambalajı hasar görmüş, açılmış, kullanılmış ürünler iade edilememektedir.
İade edeceğim ürün için kargo ücretini ben mi ödeyeceğim?
Gönderilerinizi size vereceğimiz Aras Kargo iade kodu ile yaptığınız takdirde ödeme yapmayacaksınız. Diğer kargo şirketleri için ödeme yapmanız gerekmektedir.
Vocalzone ürünleri hakkında kimler yorum yapabilir?
Yalnızca üyeler ürünlere yorum yapabilir. Yorum yapmak istediğiniz üründe bulunan yorum yaz butonunu kullanarak ürünlere yorum yapabilirsiniz