Sizden Gelenler

Sizden gelen fotoğrafları bu sayfada derledik. 

 

Murat İlkan (Pentagram)

Şarkıcı, Besteci, Söz Yazarı ve Aranjör, Vokal koçu
“Vocalzone’u yaklaşık 10 sene önce bir internet sitesinde görmüştüm. O zamanlar Türkiye’de satılmadığı için, deneme amaçlı, İngiltere’den sipariş ettim. Kullanmaya başladıktan sonra ne kadar faydalı bir boğaz pastili olduğunu fark ettim. Pastili kullandıktan kısa bir süre sonra boğazımda hissedilir bir rahatlama oldu. Artık Türkiye’de de Vocalzone’a ulaşabiliyor olmaktan çok memnunum. Çünkü hem günlük hayatımda hem de konserlerimde yanımdan ayıramadığım bir Pastil oldu.”

Mustafa Özben

Olimpik Spor Anonsörü
Sesimin her zaman iyi ve hazır olması çok önemli. Vocalzone beni tüm performanslara her zaman hazır tutuyor. Vocalzone ile kafam rahat, sesim gür!

Necati ve Saykolar

Rock Müzik Grubu
Konserlere ara vermiş olsak da stüdyoda provalarda baş ucumuzdan eksik olmaz. Eskiden de bize çok iyi gelmiştin yakında yine bize çok iyi geleceksin Vocalzone.

Nez

Ses Sanatçısı, Dansçı, Eski manken, Oyuncu ve Televizyon Sunucusu
Bir ses sanatçısının en önemli cevheri ses telleridir. Zor zamanlarda vocalzone hep yanımda oldu. Tam bir kurtarıcı. Yıllardır bildiğim en güvendiğim boğaz pastili.

Nihan Akın

Sanatçı, Vocal Koçu
Vocalzone’la tanışmam konservatuar yıllarında oldu. Bundan 15 yıl önce. Sonra ilk albümümün kayıtları sırasında yine Vocalzone’dan yardım aldım. Sesimin gücünü ortaya çıkardığını ve boğazımı çok rahatlattığını hissediyorum. Onun her daim herkesin çantasında olması gerektiğini düşünüyorum... Vocalzone Dünya’nın en iyi boğaz pastili diyebilirim.

Reyhan Karaca

Şarkıcı, Müzisyen
Yıllardır kullandığım Vocalzone Pastil, en zor zamanlarımda beni korudu. Bir dünya markası olan Vocalzone’u herkese tavsiye ederim.

Reza Saffari

İran Pop Müzik Sanatçısı
Vocalzone, performans sergileyen sanatçıların ve şarkıcıların başına gelebilecek en iyi şeydir! Her konser veya kayıt seansından önce ve sonra kullandığım, hayat kurtaran bir boğaz pastili!

Serdem Erol

Şarkıcı
Profesyonel şarkıcıyım. Her gün 4 saat ara vermeden sahne yapıyorum ve en korktuğum şey ” acaba yarın sesim güçlü çıkacak mı ?” Ama bu sorumun cevabını vocalzone çözdü. Sahneden 1 saat önce bir, iki tane alıyorum ve zil gibi bir sesle sahnemi bitiriyorum. Hatta bitirmek bile istemiyorum. Vocalzone ayrıca boğaz ve solunum enfeksiyonlarını da önlüyor. İyi ki varsın Vocalzone.

Şeyda Erbaş

Personal Trainer, Pilates Instructor, Singer
Vocalzone ilk denediğim zaman ses yarışmasındaydım. Tiz seslerimde parlama oldu. Ayrıca boğazım ağrıyınca hemen bir tane kullanırım ve hızla geçer. Bu pastil değil sihir gibi.

Sir Tom Jones

"Vocalzone’un Dünyadaki En İyi Boğaz Pastilleri Olduğunu Söylemek İstiyorum." Şu anda ağzımda bir tane var - 60'lı yıllarda bir arkadaşım beni Vocalzone ile tanıştırdı. Cardi'te ilk kez bir konser öncesi ve sonrasında kullandım. "Vay canına, bunlar olmadan asla bir yere gitmem!" dedirtecek kadar etkiliydi.

Ümit Ortaç

Müzisyen
Yoğun tempoda çalıştığımız günlerde yanımdan hiç eksik etmediğim Vocalzone pastilini herkese tavsiye ediyorum. Zor zamanlarınızda size tam destek olacağından endişeniz olmasın. Kısa zaman sonra tekrar konserlerde buluşmak dileğiyle...

Zeliha SUNAL

Pop Müzik Şarkıcısı
Yıllardır şarkı söyleyen biri olarak Vocalzone Pastil en yakın arkadaşım olarak hep çantamdaydı. Pandemi döneminde şarkı söyleyemesek de her zaman yanımda. Çünkü artık daha çok konuşuyoruz, daha çok video çekiyoruz. Başlamadan önce hoooop atıyorum ağzıma bir tane. Haydi iş başına !

Zerrin Mete

Müzik Öğretmeni, Şarkı Yazarı, Müzisyen
Uzun saatler sahnede olsam bile beni yarı yolda bırakmayacağını bildiğim en iyi ve tek pastil.

Alara Canay

Şarkı Yazarı, Müzisyen
Vocalzone, tanıştığım günden beri benim için vazgeçilmez oldu. Bir ses sanatçısı olarak en iyi performansımı ortaya koyamama düşüncesi beni çok etkiliyor. Sahneden ya da kayıttan önce bir Vocalzone beni ziksel ve psikolojik olarak motive ediyor ve böylece potansiyelimi gerçekleştirmeye yaklaştığımı hissediyorum. İyi ki yanımda...

Allame

Rap Müzik Sanatçısı
İsmini sıklıkla duyduğum, bir zamanlar, bir çeşit naneli şeker sandığım, sonra sıklıkla konserlerimde yanımdan ayırmadığım Vocalzone. Sahne programıma ekstra 5 şarkı daha eklediği kesin!

Ayşe Saran

Şarkıcı, Müzisyen
"Vocalzone, yaklaşık 20 yıldır çantamdan eksik etmediğim ve tadına, dokusuna bayıldığım bir boğaz pastilidir. Her prova ve konserden önce mutlaka kullandığım gibi, kayıtlardan önce de mutlaka kullanırım. Sesim kısıldığında da çok büyük faydasını gördüm. Sanırım piyasada üzerine olmayan bir boğaz pastili.

Carlinhos Brown

Brezilyalı Müzisyen, Söz Yazarı ve Plak Yapımcısı
Bana Vocalzone'dan ilk bahseden şarkıcı Bebel Gilberto'ydu. Bir yıl, Brezilya, Salvador'daki Karnaval sırasında çok yorgundum. Gösterimin süresi olan 8 saate kadar şarkı söylememe yardımcı oldu Vocalzone. Ne zaman ihtiyacım olsa bu harika pastiller mucize yaratıyorlar!

Cristina Scabbia

İtalyan Gotik Metal Grubu Lacuna Coil'de Baş Vokalist
Bir turne veya kayıt için evden ayrılmaya hazırlanırken HER ZAMAN birkaç kutu Vocalzone alıp yanımda götürdüğümden emin oluyorum. Sesimdeki etkisi inanılmaz. Şarkı söylerken neredeyse göğsümde üç kat hava kapasitesi olduğunu ve boğazımın hiç kurumadığını hissediyorum. Ayrıca pastillerin tadı da güzel! Şiddetle tavsiye edilir.

Darren Day

İngiliz Aktör & Vokalist
Yıllardır haftada 8-12 gösteri yapan bir müzikal tiyatro sanatçısı olarak dürüstçe söyleyebilirim ki, Vocalzone olmasaydı, bu performansı vermem çok zor olurdu! Onlar olmadan kelimenin tam anlamıyla asla evden ayrılmam. Küçük mucize pastiller!

Dionne Warwick

Amerikalı Şarkıcı, Oyuncu ve TV Sunucusu
Yaklaşık 10 yıl önce bir turnedeyken Vocalzone ile tanıştım ve o küçük pastilin o sırada yaşadığım ses sorununu nasıl çözebildiğine şaşırdım ... Asla onlarsız işe gitmem ve birçok kez söyledim. Bu "KÜÇÜK PASTİL MUCİZE GİBİ BİRŞEY"

Dora Huba Benlioglu

Vokal, Opera Şarkıcısı, Aktris
Vocalzone hiç şüphesiz kullandığım en iyi boğaz pastili! Konserlerde, kayıtlarda asla yanımdan ayırmadığım, yıllardır severek kullandığım bir ürün. Rahatlamış, tazelenmiş ses telleri için Vocalzone' a minnettarım.

Hazal Burkankulu

Şarkıcı, Müzisyen
Vocalzone; stüdyoda olmazsa olmazım, vokal kayıtlarımın vazgeçilmezi! Tadının ve aromasının yanı sıra boğazımda yarattığı ferahlık bana çok iyi hissettiriyor. Stüdyoda, konserde, kısacası her yerde Vocalzone hep benimle. İyi ki varsın Vocalzone!

İzgi Gültekin

Müzisyen, The Madcap Solisti, Vokal Koçu
Ben pastilleri oldum olası sevmezdim. Vocalzone ile tanışana kadar. Şu anda sahnede, provada, kayıtta ve hayatımın her alanında vazgeçilmezim. Ağzınıza aldığınız ilk dakikada nefesiniz ciğerlerinizin dibine kadar açılıyor, boğazınızdaki gerginlik, gıcık yok oluyor, sesinizdeki pürüzler temizleniyor. Bence Vocalzone gelmiş geçmiş en iyi, en etkili pastil.

Kelly Jones

Welsh Rock Band Stereophonics‘ in Baş Vokalisti
İlk albümleri 'Word Gets Around' (1997) 'den bu yana her albümün iç notlarında markaya teşekkür eden uzun sürelerden beri Vocalzone kullanıcısıdır. Yakın zamanda BBC Music'in haftasonu ekinde bir Vocalzone kupasıyla fotoğraf verdi.

Margareta Svensson Riggs

İsveçli Şarkıcı, Piyanist, Söz Yazarı, Oyuncu
Tom Jones, yıllar önce MGM Grand Las Vegas'ta sahne alırken bana ilk Vocalzone kutumu verdi ve o zamandan beri kullanırım. Nerede olursam olayım bir paket yanımda olur. Vocalzone olmadan şarkı söylemem. Bu arada Stevie Wonder'a ilk Vocalzone'unu veren benim. Hemen kullandı ve şunu dedi ; Harika …

Rıza Esendemir

Radyocu, Aranjör
Haftanın 5 günü 2 saat canlı yayın yapan bir insan olarak yıllardır bu mucize pastili radyoda ki dolabımdan eksik etmiyorum.Ayrıca daha Türkiyede yok iken yurtdışından temin ederdim seneler seneler önce...İyi ki varsın Vocalzone