Gizlilik Politikası

Vocalzone.com.tr’nin gizlilik bildirimine hoş geldiniz. Vocalzone, gizliliğinize saygı duyar ve kişisel verilerinizi korumayı taahhüt eder. Bu gizlilik bildirimi, web sitemizi ziyaret ettiğinizde (nereden ziyaret ettiğinizden bağımsız olarak) kişisel verilerinize nasıl baktığımız konusunda sizi bilgilendirecek ve gizlilik haklarınızı ve yasanın sizi nasıl koruduğunu anlatacaktır.

Önemli bilgiler ve Biz Kimiz

Bu gizlilik bildirimi, haber bültenimize kaydolduğunuzda, bir ürün satın aldığınızda veya bir ürüne katıldığınızda bu web sitesi aracılığıyla sağlayabileceğiniz veriler dahil olmak üzere, bu web sitesini kullanmanız yoluyla Vocalzone’un kişisel verilerinizi nasıl topladığı ve işlediği hakkında size bilgi vermeyi amaçlamaktadır.

Bu web sitesi çocuklar için tasarlanmamıştır ve çocuklarla ilgili verileri bilerek toplamıyoruz.

Bu gizlilik bildirimini, hakkınızdaki kişisel verileri toplarken veya işlerken belirli durumlarda verebileceğimiz diğer gizlilik bildirimi veya adil işleme bildirimi ile birlikte okumanız önemlidir, böylece verilerinizi nasıl ve neden kullandığımızın tam olarak farkında olursunuz. Bu gizlilik bildirimi diğer bildirimleri tamamlayıcı niteliktedir ve bunları geçersiz kılma amacı taşımaz.

Sizin hakkınızda topladığımız veriler Kişisel veriler veya kişisel bilgiler, o kişinin tanımlanabileceği bir kişi hakkında herhangi bir bilgi anlamına gelir. Kimliğin kaldırıldığı verileri (anonim veriler) içermez. Hakkınızda gruplandırdığımız farklı türdeki kişisel verileri aşağıdaki şekilde toplayabilir, kullanabilir, saklayabilir ve aktarabiliriz: Kimlik Verileri ad, kızlık soyadı, soyadı, kullanıcı adı veya benzeri tanımlayıcı ve unvanı içerir. İletişim Verileri fatura adresini, teslimat adresini, e-posta adresini ve telefon numaralarını içerir. Teknik Veriler , internet protokolü (IP) adresi, oturum açma verileriniz, tarayıcı türü ve sürümü, saat dilimi ayarı ve konumu, tarayıcı eklenti türleri ve sürümleri, işletim sistemi ve platformu ve bu web sitesine erişmek için kullandığınız cihazlardaki diğer teknolojileri içerir. Profil Verileri , sizin tarafınızdan yapılan satın alma veya siparişleri, ilgi alanlarınızı, tercihlerinizi, geri bildirimleri ve anket yanıtlarını içerir. Kullanım Verileri , web sitemizi, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi nasıl kullandığınızla ilgili bilgileri içerir. Pazarlama ve İletişim Verileri , bizden ve üçüncü taraflarımızdan pazarlama alma tercihlerinizi ve iletişim tercihlerinizi içerir.

Ayrıca herhangi bir amaçla istatistiksel veya demografik veriler gibi Toplu Verileri de toplar, kullanır ve paylaşırız . Toplu Veriler kişisel verilerinizden elde edilebilir, ancak bu veriler doğrudan veya dolaylı olarak kimliğinizi açığa çıkarmadığı için hukukta kişisel veri olarak kabul edilmez. Örneğin, belirli bir web sitesi özelliğine erişen kullanıcıların yüzdesini hesaplamak için Kullanım Verilerinizi toplayabiliriz. Bununla birlikte, Toplu Verileri kişisel verilerinizle birleştirirsek veya bağlarsak, sizi doğrudan veya dolaylı olarak tanımlayabilmesi için, birleştirilmiş verileri bu gizlilik bildirimine uygun olarak kullanılacak kişisel veriler olarak ele alırız.

Sizin hakkınızda herhangi bir Özel Kişisel Veri Kategorisi toplamıyoruz (bu, ırkınız veya etnik kökeniniz, dini veya felsefi inançlarınız, cinsel yaşamınız, cinsel yöneliminiz, siyasi görüşleriniz, sendika üyeliğiniz, sağlığınızla ilgili bilgiler ve genetik ve biyometrik verilerinizle ilgili ayrıntıları içerir) . Cezai hükümler ve suçlar hakkında da herhangi bir bilgi toplamıyoruz.

İletişim bilgilerimiz

Adres: Tatlısu Mahallesi, Mira Tower No:2, Şenol Güneş Blv., 34774 Ümraniye/İstanbul

Telefon: +90 216 373 10 49

Faks: +90 216 373 10 50

Web: msnfarma.com.tr

Email: info@msnfarma.com.tr