Boğaz Ağrısı ve Ses Kısıklığı

Antiviral Etkinlik

Antibakteriyel Etkinlik

Vocalzone Boğaz Pastili, dünyada 100 yılı aşkın
süredir kullanılan bir markadır.

Bazıları Vocalzone için pastil diyor, Kimileri ise onun için boğaz pastili, ses kısıklığı için pastil, ses tableti ve hatta hap diyor. Onun için ne derseniz deyin, Vocalzone Boğaz Pastili dünyada 1 milyardan fazla satarak, kendi alanında rekor kıran, formülasyonundaki orjinalliğini kaybetmeden koruyan nadir markalardan biridir.

Vocalzone Boğaz Pastilleri, 19. yüzyılın ilk süper yıldızı olan Büyük Enrico Caruso için yine dönemin ünlü KBB. Cerrahı William Lloyd tarafından, havanda dövülerek üretildi. Günlük yaşamınızda, boğaz ağrısı, kuru öksürük, balgamlı öksürük, boğaz iltihabı, boğazda gıcık, boğaz enfeksiyonu yada ses kısıklığı gibi sorunlarınız varsa, Vocalzone rutininizin bir parçası olmalıdır.

Vocalzone Boğaz Pastilleri, insan hayatının yaşam kalitesini olumsuz etkileyecek tüm bu sorunlardan etkili bir şekilde kurtulmak için formüle edilmiş güçlü bileşenlerin benzersiz bir karışımıdır. 

Artık Biz de
Vegan Sertifikalıyız.

Yakın zaman önce, Vocalzone Boğaz Pastili seven vegan dostlarımız için bağımsız bir organizasyon olan Vegan Society güvencesiyle tüm ürünlerimiz için Vegan ürün sertifikası alınmıştır. Formülün Vegan olmasını sağlamak için ayarlamalar yapılmasına rağmen, William Lloyd’un orijinal 1907 icadına büyük ölçüde dokunulmamıştır. 

Elbette bazı Vocalzone Boğaz Pastili hayranları, orijinal pastillerimizin kendine özgü tadını  ve etkisini severek kullanıyorlardı, ancak birçoğu da kendileri için yeni tatlar sunma zamanının geldiğini öne sürdü. 2018 yılının başlarında, Frenk üzümlü ( Şekersiz ) aromasının yanı sıra ferahlatıcı Bal ve Limon aromalı boğaz pastillerimizi piyasaya sürerek bir sıçrama yaptık. Bu arada çok soruluyor, buradan cevaplamış olalım ;

“ Hepsi aynı ETKİ, sadece farklı TAT’lar “ …..

Ancak unutulmaması gerekir ki ; Vocalzone Boğaz Pastillerinin öne çıkan lezzetini, Meyan kökü özü vermektedir.

Vocalzone Boğaz Pastilinin etkisini
artıracak kullanım önerileri

Tüketmek için bir pastili ağzınıza attığınızda, Vocalzone erimeye başlar. Kesinlikle çiğnemeyin. Uzun sürecektir erimesi ama bırakın uzun süre boğazınızı kaplasın ve ferahlatsın. Bu esnada ara ara derin nefes almayı unutmayın. Çünkü buharlaşan bileşenler, boğaz ve ses tellerinize yapışarak oradaki enflamasyonu gidermeye yardımcı olacaktır. Gerekirse her 2 saatte bir yeni pastil alarak bu süreci tekrarlayın. Tadı yoğun gelirse, yanak ile diş arasında bekletin. Ağzınızda dolaştırmayın. Böylelikle yoğun tadı hafifletmiş olursunuz.

Bazen bizlere soruluyor Vocalzone Boğaz Pastilini ne zaman almalıyım diye?

Bu sorunun tek bir doğru cevabı yok aslında. Bazı insanlar uzun yada kısa süreli ses kısılmalarında, sanatçı ve öğretmenler performans öncesi ve sonrasında kullanıyor. Kimileri boğazlarında tahriş hissetmeye başladıklarında yada öksürmeye başladığında, kimileri ise burunları tıkandığında ve zor nefes aldığında Vocalzone Boğaz Pastili kullanmayı tercih ediyor. Bu arada Vocalzone Gluten ve Laktoz İçermediğini belirtmek isteriz. Güvenle kullanabilirsiniz. Unutmayın ! Vocalzone Boğaz Pastilleri sadece eczanelerde satılmaktadır.

Vocalzone Etkisini Nasıl Gösterir ?

Kimler Vocalzone Kullanmalı ?

Öğretmenler, Öğrenciler ve Aileleri, bankacılar, kuaförler ve tüm çalışanlar kullanabilir.

Eğitim

Öğretmenler, Öğrenciler
ve Aileleri

İş Hayatı

Bankacılar, Kuaförler vs.
Tüm Çalışanlar

Seyahat

Tatile Gidenler, İş Seyahati
Yapanlar

Konuşmacılar

Sunucular, Siyasetçiler,
Tüm Ses Emekçileri

Spor

Sporcular, Tutkulu
Taraftarlar

Sanat

Müzisyenler, Aktörler, Sanatseverler

Bilinen en eski destekleyici tedavilerden biri olan “ Mürrüsafi “, ağız ve boğaz mukozasında gelişen enflamasyon (Halk arasında iltihap ya da yangı diye de bilinir.) tedavisinin desteklenmesinde kullanılır.  Aynı zamanda ses kısıklığının giderilmesine yardımcı olur.

Gluten ve Laktoz içermeyen, Vegan sertifikalı bir GIDA TAKVİYESİDİR!

*** Avrupa İlaç Ajansı verilerine göre (Kısa Adı “EMA”: European Medicines Agency, AB’deki ilaçların bilimsel olarak değerlendirilmesinden, denetlenmesinden ve güvenlik izlemesinden sorumlu kuruluşudur.) “Mürrüsafi’nin“ özellikleri klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır.

Vocalzone İçeriğinde Neler Var?

Mürrüsafi oldukça faydalı bir reçine türüdür. Çeşitli formlarda doğal bir ilaç olarak kullanılabilir.

En önemli özelliklerinden biri doğal bir antibiyotik olmasıdır.

Mürrüsafi’nin klinik çalışmalarla kanıtlanmış ana tedaviyi destekleyici birçok etkisi vardır.

Vocalzone

Mentol Nedir?

Mentol üst solunum yolu hastalıklarına neden olan bakteri, mantar ve virüsleri etkisiz hale getirmektedir.

Birçok soğuk algınlığı ve öksürük ilacının etken maddesidir.

Vocalzone içeriğinde bulunan mentol, boğaz tahrişini yatıştırmaya ve gidermeye yardımcı olur.

Mentol ayrıca burun tıkanıklılığın giderilmesine yardımcı olur.

Vocalzone

Nane Yağı Nedir?

Nane Yağı, Vocalzone Boğaz Pastilleri içinde aromatik bir sakinleştirici görevi görür. 

Boğazınızdaki herhangi bir tahrişi doğal olarak rahatlamaya yardımcı olur.

Bu uçucu yağı solumak, tıkalı sinüsleri ve hava yollarını temizlemeye yardımcı olur.